Viktor Vallo už nie je starostom Terchovej

Viktor Vallo bol starostom obce Terchová 11 rokov. 5. apríla 2013 sa vzdal svojho mandátu starostu kvôli zdravotným problémom.

Viktor Vallo sa na oficiálnej stránke obce poďakoval za podporu a spoluprácu:

Vážení spoluobčania.

Vzhľadom na svoj zdravotný stav som sa rozhodol k 5. aprílu 2013 vzdať mandátu starostu obce Terchová.

Chcem Vám poďakovať za podporu a spoluprácu počas môjho starostovania a zaželať Vám v živote všetko najlepšie.

Viktor Vallo

Viktor Vallo bol starostom Terchovej od roku 2002, súčasné volebné obdobie bolo už jeho tretím v poradí.

Ďakujeme mu za prácu, ktorú odviedol pre Terchovú a prajeme skoré uzdravenie.

10. apríla 2013 o 15:00 sa bude konať mimoriadne zasadnutie Obecného zastupiteľstva obce Terchová, pričom jediným bodom programu bude práve vzdanie sa mandátu starostu Viktorom Vallom.

4 komentáre

 • edo hovorí:

  už bolo na čase aby odstúpil

 • Ondrej hovorí:

  dobre urobil, vsak bol viac chory ako v urade. V poslednej dobe tam vobec nebol a to uz aj v minulom obdobi. Vtedy tvrdil, ze aj ked je PN, tak ma dobrych spolupracovnikov, ktori ho zastanu (ciatl som niekde v Terchovskych novinach). nechapem naco este kandidoval, ked bol vazne chory, ale mozno len chcel dotiahnut do dochodku. A teraz odstupil a narobil len zbytecne financne vydavky na nove volby, ako keby sme mali dost penazi

 • woo hovorí:

  ondrej, co by si ty robil na jeho mieste? to iste na 110%, ked je sanca zarobit tak to nechas tak? takze aspon cus.

 • Zuzana hovorí:

  Ja dosť súhlasím s Ondrejom. Bývalý pán starosta už dávno dobre vedel, že je chorý. Už v minulom období tam nikdy pre bežného človeka nebol / mám aj osobnú skúsenosť / a pritom starosta má okrem iného riešiť aj bežné problémy nás občanov a pomáhať nám. Už dávno nie je tu v obci žiaden poriadok a niekedy mám pocit, že si tu každý robí čo chce. Netvrdím, že sa nepostaral aj o dobré veci, ale to, že kandidoval v posledných volbách bolo z jeho strany voči nám ľuďom nezodpovedné, lebo vedel, že je chorý. A čo sa týka tých jeho dobrých spolupracovníkov, o ich serióznej práci mám pochybnosti a mám na to aj dôkazy, ktoré by som mohla raz proti nim použiť, ak sa nezačnú konečne voči nám ľuďom seriózne a hlavne podľa zákonov správať a aj podľa zákonov si vykonávať svoju prácu . Tiež je slabá informovanosť pre nás ľudí – napr. v Terchovej montálne prebieha ROEP a málokto o tom vie . Iné obce majú všetko zverejňované na internetových stránkach, tiež majú zavesené na internete rôzne potrebné tlačivá pre ľudí k vybavovaniu rôznych vecí a postup k vybaveniu konkrétnych vecí a u nás nič, ako je to možné…..

Pridať komentár

Vašu emailovú adresu nezverejníme. Povinné polia sú označené

Novinky na e-mail

Odoberajte novinky z Terchovej na e-mail, ako to už robí 517 ľudí! Raz do týždňa vám príde na e-mail súhrn noviniek zo všetkých webov, ktoré sa venujú Terchovej.

Reklama