Reklama

Pridať ubytovacie alebo stravovacie zariadenie

Ak vlastníte ubytovacie zariadenie, reštauráciu, bar, pizzériu, alebo jednoducho poskytujete v Terchovej služby, toto je jedinečná možnosť, ako vašu činnosť spropagovať. Stačí vyplniť registračný formulár alebo nás kontaktovať s požiadavkou a my vaše zariadenie promptne doplníme do príslušnej kategórie.

Podmienky prezentácie

Prezentácia vášho zariadenia na Terchova.info môže obsahovať tieto údaje:

  • meno objektu, adresa, telefón, e-mail, odkaz na webovú stránku, popis objektu, ľubovoľný počet fotografií, údaje o kapacite a otváracích hodinách, orientačné ceny

Poplatky

Poplatok za umiestnenie objektu na Terchová.info je 39 € (+ 20 % DPH) na 12 mesiacov. Za umiestnenie na popredných pozíciách sa platia individuálne poplatky:

  1. strana: 160 € – 310 € (+ 20 % DPH)
  2. strana: 90 € – 140 € (+ 20 % DPH)
  3. strana: 55 € – 75 € (+ 20 % DPH)
  4. strana: 40 € – 50 € (+ 20 % DPH)

Máte záujem o pridanie vášho zariadenia na Terchová.info? Vyplňte registračný formulár.

Iné formy reklamy

Okrem reklamy v jednotlivých kategóriách na Terchová.info môžete využiť aj reklamu na Terchová.info formou bannerov či PR článkov. Kontaktujte nás a dohodneme sa s vami na detailoch spolupráce.

Prečo využiť reklamu na Terchová.info?

Či chcete osloviť obyvateľov Terchovej, alebo sú pre vás zaujímavejší návštevníci Terchovej, reklama na Terchova-info.sk je pre vás ako stvorená. Prečo?

  • Stránka Terchová.info je vysoko navštevovaná stránka.
  • Stránku Terchová.info navštevuje veľa obyvateľov Terchovej, najmä kvôli často aktualizovanému a zaujímavému obsahu (novinky, fotogalérie…).
  • Stránku Terchová.info navštevuje veľa návštevníkov Terchovej, najmä kvôli často aktualizovanému a zaujímavému obsahu (podujatia, praktické informácie…).