Terchovský polmaratón

Základné informácie

  •  10.10.2015 o 10:10
  •  Terchová, Vrátna dolina

Popis:

V októbri bude v Terchovej vysoká hustota vytrvalostných bežcov. Prídu sem, aby zabehli unikátny Terchovský polmaratón.

Film:

Kedy?

Terchovský polmaratón a beh na 10 kilometrov sa bude konať 10.10.2015. Štart je naplánovaný na 10:10. Všetky informácie nájdete na webe http://terchovskypolmaraton.sk.

Registrácia?

Štartovné pre pretekárov je 10 eur. Registrovať na preteky sa môžete tu: www.casomierapt.sk/prezentacia/pretek3.php. Prvých 100 zaregistrovaných získava tričko s logom pretekov zadarmo.

Kto?

Terchovský polmaratón organizuje Obec Terchová, Terchová pre všetkých, n.o., Reštaurácia Kultúrny dom a Horská záchranná služba Terchová – Malá Fatra a bude sa konať pod záštitou starostu obce Terchová Milana Laurenčíka.

Terchovský polmaratón je otvorený pre všetky kategórie pretekárov.

Ako?

21,1 kilometra dlhý beh v Terchovej a Vrátnej doline bude unikátny tým, že nebude po rovinke, bežci absolvujú viacero stúpaní. Nadmorská výška štartu je 516 m.n.m, výška najvyššieho miesta trate je 740 m.n.m..

10 kilometrový beh sa bude bežať na rovnakej trati ako polmaratón, akurát pretekári sa otočia skôr a pôjdu do cieľa.

Štart pretekov bude pred Obecným úradom v obci Terchová. Pretekári potom prejdú cez Tiesňavy k Chate vo Vyhnanej, potom k dolnej stanici vleku na Príslop, následne k dolnej stanici lanovky na Chleb. Vracajúc do cieľa sa ešte raz vrátia k Chate vo Vyhnanej. Cieľ bude opäť pred Obecným úradom.

Plagát:

Terchovský polmaratón - plagát

Ďalšie informácie prinesieme čoskoro.

 

Galéria

Pridať komentár

Vašu emailovú adresu nezverejníme. Povinné polia sú označené

Aktuálne podujatia

Reklama