Novinky z Terchovej

Cestovný poriadok Terchovského vláčika počas zimného obdobia

Počas tohtoročnej zimnej sezóny bude Terchovský vláčik – skibus premávať v sobotu a na objednávku. Počas jarných a Veľkonočných prázdnin bude Terchovský vláčik premávať denne. Všetky zastávky vláčika sú na znamenie, preto sa nebojte zamávať, vláčik zastaví každému. Viac informácií nájdete na www.terchovskyvlacik.sk alebo na plagáte: Plagát:  

Celý článok

MRÁZIK – už tretia repríza!!!

Pre veľký záujem Terchovské Národné Divadlo uvedie už tretiu reprízu divadelnej hry MRÁZIK. Pre tých, ktorým sa nepodarilo zabezpečiť lístky na dnešnú reprízu, bude opäť daná možnosť prísť a vychutnať si túto hru už 6.1.2017 o 16:00.

Celý článok

Bežkárske trate pripravené!

Zima v Malej Fatre začala tento rok vo veľkom štýle. Vďaka snehovej nádielke oblastná organizácia cestovného ruchu Malá Fatra so svojim novým stojom na úpravu bežeckých stôp pripravila prvé trate pre bežkárov v okolí Campingu Belá – Nižné Kamence a medzi Terchovou a Kamencami už v sobotu 3.12.2016.

Celý článok

Video z Mrázika

Terchovské národné divadlo prinieslo ďalšiu vydarenú premiéru. Úroveň hier nášho Terchovského národného divadla stále stúpa, o čom sme sa mohli presvedčiť v nedeľu 18.12.2016 od 15:00 v Kultúrnom dome A. Hlinku.

Celý článok

Novinky na e-mail

Odoberajte novinky z Terchovej na e-mail, ako to už robí 517 ľudí! Raz do týždňa vám príde na e-mail súhrn noviniek zo všetkých webov, ktoré sa venujú Terchovej.

Reklama