Bežkárske trate pripravené!

Zima v Malej Fatre začala tento rok vo veľkom štýle. Vďaka snehovej nádielke oblastná organizácia cestovného ruchu Malá Fatra so svojim novým stojom na úpravu bežeckých stôp pripravila prvé trate pre bežkárov v okolí Campingu Belá – Nižné Kamence a medzi Terchovou a Kamencami už v sobotu 3.12.2016.

„Počas celej zimnej sezóny bude naša organizácia v prípade vhodných snehových podmienok udržiavať a upravovať trasy pre bežkárov v našom regióne. Prioritne to budú trasy medzi Terchovou a Belou a samozrejme na Kysuckej cyklomagistrále – medzi Krásnom nad Kysucou a Novou Bystricou“, informoval Peter Šimčák, výkonný riaditeľ oblastnej organizácie cestovného ruchu Malá Fatra.

Oficiálne otvorenie zimnej sezóny v Malej Fatre sa koná už tradične na Námestí Andreja Hlinku v Žiline spolu s podujatím Big jUMp v meste v piatok 9.12.2016.

V tento deň sa otvoria tiež prvé zjazdovky vo Vrátnej a tak zimná sezóna po dlhých rokoch odštartovala ako sa patrí.

„Tento rok našim hosťom okrem tradičnej ponuky zimnej turistiky v Malej Fatre s úchvatnými výhľadmi, skvelej gastronómie a výborných podmienok pre zjazdové lyžovanie, skialp, či snowkiting ponúkneme bonus naviac. Hostia ubytovaní v našich zariadeniach uvedených na www.regionmalafatra.sk budú mať od januára zdarma k dispozícii regionálnu kartu, ktorá im zabezpečí zľavy a benefity nielen v regióne, ale aj v blízkom okolí pre tú najlepšiu dovolenku na Slovensku.“

3 komentáre

  • Dagmar Chrenáková hovorí:

    Vďaka za krásne upravené bežecké trate popod Sokolie! Je to super! Baví nás žiť Terchovej!

  • Cyril hovorí:

    Dnes to je 13.1.2017 upravujeme Vrátnu,Terchová-Rovne,Belá- Branice

  • Lucia hovorí:

    Prosím Vás na stránke terchovec.eu vidím že wellnes Terchovec je na neurčito zatvorený? je to stále tak? veľká škoda.dá sa ísť v Terchovej niekde do sauny po lyžovačke?

Pridať komentár

Vašu emailovú adresu nezverejníme. Povinné polia sú označené

Novinky na e-mail

Odoberajte novinky z Terchovej na e-mail, ako to už robí 517 ľudí! Raz do týždňa vám príde na e-mail súhrn noviniek zo všetkých webov, ktoré sa venujú Terchovej.

Reklama